preloader
Przejdź do głównej treści

Szkoła Tańca Keep.

Szkoła Tańca Keep mockup realizacji

Taniec jest wyrazem perfekcji w pracy nad sobą. Podczas mistrzostw wystarczy na przykład pięć milimetrów przesunięcia stopy poza wymagany schemat by zasłużyć na negatywne oceny sędziów. Stąd pewna surowość w designie stworzonej przez nas strony Szkoły Tańca Nowoczesnego Keep. Postaraliśmy się jednak by tonacja nastroju poza trudami przywodziła też na myśl siłę i moc drzemiące w dyscyplinie, wszak każda umiejętność jest w gruncie rzeczy umiejętnością panowania nad sobą i jako taka zawsze zasługuje na szacunek.

Taniec towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, jest wyrazem ekspresji, pozbawionym słów językiem używanym przez duszę, ma też funkcję rozładowania stresu i pracy z relacjami społecznymi. Ci którzy interesują się tańcem wiedzą o tym doskonale, gdybyśmy jednak chcieli zawrzeć wiadomości na temat tańca na stronie Szkoły Tańca Keep, zajęłyby one za dużo miejsca przez co sprawy najważniejsze mogłyby umknąć uwadze. Skoncentrowaliśmy się więc na kwestiach najważniejszych, ponieważ to właśnie nimi są zainteresowane osoby poszukujące kontaktu ze szkołą.

Strony internetowe tworzone dla Szkół Tańca realizujemy profesjonalnie. Na internautów czekają podstawowe informacje o szkole i zapowiedzi najbliższych mistrzostw. W zakładce "O Nas" prezentowane są sylwetki nauczycieli wraz z ich osiągnięciami. Zainteresowani mogą zapoznać się z planem zajęć i cennikiem, nie mogło też oczywiście zabraknąć galerii zdjęć. Strona jest wyposażona w Strefę Rodzica, do której mogą się zalogować rodzice dzieci zrzeszonych w szkole, natomiast z rytmem roku szkolnego są związane zakładki z Turniejem Tańca Nowoczesnego KEEPART i informacjami o letnim obozie w Mrzeżynie.