preloader
Przejdź do głównej treści

Popek za Życia - Oficjalna strona.

Popek za Życia mockup realizacji

Dokument został zrealizowany obiektywnie i ponadczasowo, nie zawiera żadnych ocen ani opinii dotyczących przedstawianej historii. Nie ma tu również wywiadów z żadnymi "ekspertami", tak jak w przypadku wielu filmów stanowiących "laurki" dla znanych artystów. Dzięki temu "Popek za życia" to jak na razie jedyna rzetelna prezentacja nieznanych szerzej epizodów z życia rapera, wokalisty, muzyka i zawodnika MMA.

Co ważne, o wszystkich wydarzeniach "Popek" opowiada osobiście, własnymi słowami, językiem którego używa na co dzień. Styl reportażu, w którym osadzono obraz w doskonały sposób naśladuje schemat kina akcji co nadaje niespełna 70-minutowej produkcji niesamowitej dynamiki. Każdy kto chce się dowiedzieć kim jest Król Popek, jedna z ważniejszych postaci polskiego show-biznesu powinien zobaczyć ten film. "Popek za życia" to także obowiązkowa pozycja dla fanów.

Wyjątkowy dokument wymaga własnej strony internetowej. Tak też było w przypadku filmu "Popek za życia" zrealizowanego przez dom producencki "Mania Studio" z Koluszek. Obraz jest rejestracją wyjątkowego okresu z życia jednej z ważniejszych w naszej dekadzie gwiazd polskiej sceny muzycznej, a mianowicie zakończenia emigracji i powrotu do Polski w kwietniu 2016 roku po wycofaniu europejskiego nakazu aresztowania polskiego rapera Pawła Mikołajuw znanego szerzej pod pseudonimem "Popek".