preloader
Przejdź do głównej treści

Kancelaria Adwokacka.

Mockup realizacji Kancelarii Adwokackiej Świderska

Adwokat Edyta Świderska świadczy pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa.

Dobrym przykładem profesjonalnej prezentacji usług jest strona internetowa Kancelarii Adwokackiej Edyty Świderskiej. O ile w przypadku sklepu internetowego, czy pozycjonowania znanej na rynku marki sprawa wydaje się prosta, o tyle przygotowanie strony pokazującej działalność biura adwokackiego było swoistą przygodą, która wzbogaciła nas o bardzo ważne doświadczenia, z których korzystamy zarówno my jak i nasi klienci.

Adwokat Edyta Świderska świadczy pomoc w wielu dziedzinach prawa. Prowadzi sprawy rodzinne (rozwody, alimentacja, władza rodzicielska, podział majątku, korzystanie ze wspólnego mieszkania, rozdzielność majątkowa), nieobce są jej również sprawy cywilne i gospodarcze.

Kancelarii powierzane są też sprawy spadkowe, bierze ona udział w negocjacjach i w postępowaniach egzekucyjnych. Udziela pomocy w zakresie pism procesowych, czy wezwań do zapłaty. Zajmuje się także pomocą w dziedzinie prawa handlowego, sporządzaniem projektów spółek (cywilnych, jawnych, partnerskich komandytowych i innych), przeprowadzaniem rejestracji spółek, stowarzyszeń, fundacji oraz likwidacji wspomnianych.

Prawo pracy, prawo administracyjne i prawo karne to również pola działania kancelarii. Na jej stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje potrzebne do nawiązania kontaktu i współpracy, łącznie z regułami ustalania honorarium. Nie brakuje również przypomnienia, że świadcząc pomoc prawną adwokat zawsze respektuje tajemnicę adwokacką, zapewniając klientom bezwzględne bezpieczeństwo powierzonych informacji.