Kancelaria Adwokacka

Adwokat Edyta Świderska świadczy pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa.

Dobrym przykładem profesjonalnej prezentacji usług jest strona internetowa Kancelarii Adwokackiej Edyty Świderskiej. O ile w przypadku sklepu internetowego, czy pozycjonowania znanej na rynku marki sprawa wydaje się prosta, o tyle przygotowanie strony pokazującej działalność biura adwokackiego było swoistą przygodą, która wzbogaciła nas o bardzo ważne doświadczenia, z których korzystamy zarówno my jak i nasi klienci.

Adwokat Edyta Świderska świadczy pomoc w wielu dziedzinach prawa. Prowadzi sprawy rodzinne (rozwody, alimentacja, władza rodzicielska, podział majątku, korzystanie ze wspólnego mieszkania, rozdzielność majątkowa), nieobce są jej również sprawy cywilne i gospodarcze.

Kancelarii powierzane są też sprawy spadkowe, bierze ona udział w negocjacjach i w postępowaniach egzekucyjnych. Udziela pomocy w zakresie pism procesowych, czy wezwań do zapłaty. Zajmuje się także pomocą w dziedzinie prawa handlowego, sporządzaniem projektów spółek (cywilnych, jawnych, partnerskich komandytowych i innych), przeprowadzaniem rejestracji spółek, stowarzyszeń, fundacji oraz likwidacji wspomnianych.

Prawo pracy, prawo administracyjne i prawo karne to również pola działania kancelarii. Na jej stronie internetowej znajdują się wszystkie informacje potrzebne do nawiązania kontaktu i współpracy, łącznie z regułami ustalania honorarium. Nie brakuje również przypomnienia, że świadcząc pomoc prawną adwokat zawsze respektuje tajemnicę adwokacką, zapewniając klientom bezwzględne bezpieczeństwo powierzonych informacji.

projekt graficzny szyty na miarę
optymalizacja SEO
pozycjonowanie
responsywna strona www
system CMS