preloader
Przejdź do głównej treści

Sklepy internetowe

Korzystamy z gotowych rozwiązań oraz projektujemy indywidualne aplikacje do sklepów internetowych.

mockup realizacji przykładowego sklepu internetowego

Skuteczna sprzedaż internetowa

Obecnie starannie wykonane sklepy internetowe potrafią generować większe zyski niż sklepy fizyczne. Dokonujemy wszelkich starań by przygotowane przez nas sklepy internetowe były skuteczne, zapewniały wysoką sprzedaż oraz łatwą obsługę. Zaletą używanych przez nas oprogramowań jest godny zaufania wizerunek sklepu przez internet, co sprawia że klienci nie boją się zakupów w sieci.

Jesteśmy w stanie zintegrować każdy dostępny w sieci system sklepu internetowego.

Gwarantujemy najwyższy szczebel bezpieczeństwa, dzięki współpracy z Dotpay i Payu

Indywidualny projekt sklepu internetowego

Najnowsza technologia

Wdrażane przez nas sklepy internetowe oparte są o najnowszą technologię oraz wiedzę z dziedziny marketingu i socjologii. Takie rozwiązania sprawiają, że kupno sklepu internetowego staje sie bardzo dochodową inwestycją. 

Indywidualne podejście

Dlaczego warto wybrać indywidualny sklep internetowy, a nie gotowe systemy, bądź darmowe rozwiązania? Otóż każda branża jest inna, sprzedaż powinna być prowadzona w inny sposób. Wszystkie rozwiązania e-commerce powinny być zbudowany z myślą o indywidualnych potrzeb branży. Profesjonalna szata graficzna i sztuczki marketingowe sprawiają, że użytkownicy trafiając na nasz sklep mają wrażenie, że oferta jest atrakcyjna i unikalna.

Infografika sklepy internertowe

Aplikacje E-commerce

Zajmujemy się również projektowaniem indywidualnych aplikacji z rozwiązaniami e-commerce.

Dobra strona z systemem sprzedaży internetowej powinna być stale rozbudowywana. Dbamy o naszych klientów, a długa i owocona współpraca pozwoliła uzyskać nam kilku partnerów w sprzedaży przez internet.

Sklepy internetowe Cennik

Każdy wykonany przez nas sklep internetowy jest projektowany indywidualnie. W celu przybliżenia kosztów wykonania sklepu online przedstawiamy ofertę pakietową.

shopMINI

sklep na początek

 • nielimitowana licencja sklepu
 • instalacja sklepu na serwerze
 • podpięcie domeny pod sklep
 • konfiguracja sklepu
 • gotowy szablon
 • wersja mobilna
 • pomoc techniczna

shopPRO

profesjonalny sklep internetowy

 • nielimitowana licencja sklepu
 • instalacja sklepu na serwerze
 • podpięcie domeny pod sklep
 • konfiguracja sklepu
 • optymalizacja SEO
 • unikalny szablon graficzny
 • hosting na 1 rok
 • domena na 1 rok
 • pomoc techniczna

shopMAX

indywidualne rozwiązania

 • unikalny szablon graficzny
 • aplikacje dedykowane
 • integracje
 • optymalizacja SEO
 • hosting na 1 rok
 • domena na 1 rok
 • pomoc techniczna

Sklepy internetowe - FAQ

Jesteśmy agencja interaktywną działającą od 2009 roku i od początku istnienia firmy projektujemy sklepy internetowe. 

Realizujemy różne projekty począwszy od dużych producentów z branży odzieżowej po małe specjalistyczne sklepy z kilkunastoma produktami w ofercie.

Stworzenie sklepu średnio zajmuje 3-4 tygodnie jednak wszystko zależy od naszego Klienta, jego pomysłów i wymagań. 

Staramy się zaproponować naszym zleceniodawcom rozwiązania pozwalające zoptymalizować i skrócić czas tworzenia sklepu Magento.

Platforma Magento i oprogramowanie e-commerce to nasza baza do pisania sklepów internetowych. Pozwala nam to zaopatrzyć Twój sklep we wszystkie niezbędne funkcje pozwalające np. na obsługę kilku sklepów z jednego panelu. 

Takie rozwiązanie gwarantuje możliwość rozwoju sklepu w dowolnym momencie. Magento są to rozwiązania stosowane przez światowych producentów m.in. Nike, Men'sHealth, Nespresso i wielu innych.

Priorytetem jest zawsze usprawnienie działania Państwa firmy i zwiększenie zysków. Potrzeby Klientów są różne np. Allegro i inne elementy zewnętrzne to dodatkowy koszt.

Podstawowe prace programistyczne w połączeniu z oczekiwaniami zleceniodawcy pozwalają określić koszt projektu ale by to mogło nastąpić potrzebujemy konkretne wytyczne czego od nas oczekujecie.

Możemy dokonać importu produktów z istniejącego sklepu więc nie ma takiej potrzeby by dodawać wszystko od nowa.

Działamy efektywnie od samego początku już podczas projektowania sklepu sugerujemy jak zwiększyć szanse na sukces w tej dziedzinie. Naturalnie SEO w e-commerce jest inne niż przy pozycjonowaniu lokalnym.

Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych ma duże przełożenie na Twój biznes. My również zajmujemy się usługa pozycjonowania, możesz liczyć na naszą pomoc.

Sklep internetowy, który nie spełnia wymagań Klientów byłby skazany na niepowodzenie dla nas dopasowanie funkcjonalności pod użytkowników to priorytet. 

Fachowo stworzone sklepy zamieniają ruch w witrynie na Twoje zyski.

E-sklepy używane na mobilnych urządzeniach to standard dzisiejszych czasów , tworząc sklep wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wszystkie nasze projekty są responsywne.

Wielu naszych zleceniodawców sprzedaje swoje produkty nie tylko na Polskim rynku i czerpie zyski z handlu poza granicami naszego kraju. 

Jako agencja interaktywna staramy się być pomocni i tworzymy sklepy obcojęzyczne.

Nasi programiści przeprowadzają integrację sklepów internetowych z różnymi systemami magazynowymi.

Jeżeli jest taka potrzeba bez najmniejszego problemu możemy połączyć Twój sklep z Allegro. 

Tworzenie sklepu internetowego to często szansa na zaistnienie w zewnętrznych serwisach e-commerce.

Tak, oczywiście przy projektowaniu sklepu możesz określić kto jest odbiorca docelowym. Tworzone przez nas sklepy mogą jednocześnie obsługiwać klientów detalicznych i hurtowych.

​Możliwa jest każda forma płatności, realizujemy Twoje potrzeby.

​Specjalne wtyczki zwane API pozwalają zintegrować sklep internetowy z preferowanymi przez Ciebie firmami kurierskimi.

​Tworzone przez nas sklepy odpowiadają najwyższym standardom, Magento to ogólnoświatowa platforma e-commerce, istnieje możliwość by Twój sklep mógł być rozbudowywany kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli ponownie skorzystasz z naszych usług.