Sklepy internetowe

Korzystamy z gotowych rozwiązań oraz projektujemy indywidualne aplikacje do sklepów internetowych.

Przemyślane sklepy internetowe

Skuteczna sprzedaż internetowa

Obecnie starannie wykonane sklepy internetowe potrafią generować większe zyski niż sklepy fizyczne. Dokonujemy wszelkich starań by przygotowane przez nas sklepy internetowe były skuteczne, zapewniały wysoką sprzedaż oraz łatwą obsługę. Zaletą używanych przez nas oprogramowań jest godny zaufania wizerunek sklepu przez internet, co sprawia że klienci nie boją się zakupów w sieci.

Jesteśmy w stanie zintegrować każdy dostępny w sieci system sklepu internetowego.

Gwarantujemy najwyższy szczebel bezpieczeństwa, dzięki współpracy z Dotpay i Platnosci.pl

Wdrażane przez nas sklepy internetowe oparte są o najnowszą technologię oraz wiedzę z dzieciny marketingu i socjologii. Takie rozwiązania sprawiają, że kupno sklepu internetowego staje sie bardzo dochodową inwestycją.

Dlaczego warto wybrać indywidualny sklep internetowy, a nie gotowe systemy, bądź darmowe rozwiązania? Otóż każda branża jest inna, sprzedaż powinna być prowadzona w inny sposób. Wszystkie rozwiązania e-commerce powinny być zbudowany z myślą o indywidualnych potrzeb branży. Profesjonalna szata graficzna i sztuczki marketingowe sprawiają, że użytkownicy trafiając na nasz sklep mają wrażenie, że oferta jest atrakcyjna i unikalna.

Zajmujemy się również projektowaniem indywidualnych aplikacji z rozwiązaniami e-commerce.

Dobra strona z systemem sprzedaży internetowej powinna być stale rozbudowywana. Dbamy o naszych klientów, a długa i owocona współpraca pozwoliła uzyskać nam kilku partnerów w sprzedaży przez internet.

Sklepy internetowe Cennik

Każdy wykonany przez nas sklep internetowy jest projektowany indywidualnie. W celu przybliżenia kosztów wykonania sklepu online przedstawiamy ofertę pakietową.

shopMINI

sklep na początek

od 1990 PLN

nielimitowana licencja sklepu

instalacja sklepu na serwerze

podpięcie domeny pod sklep

konfiguracja sklepu

identyfikacja wizualna

wersja mobilna

pomoc techniczna

shopPRO

profesjonalny sklep internetowy

od 3890 PLN

nielimitowana licencja sklepu

instalacja sklepu na serwerze

podpięcie domeny pod sklep

konfiguracja sklepu

optymalizacja SEO

unikalny szablon graficzny

hosting na 1 rok

domena na 1 rok

pomoc techniczna

shopMAX

indywidualne rozwiązania

od 4990 PLN

unikalny szablon graficzny

aplikacje dedykowane

integracje

optymalizacja SEO

hosting na 1 rok

domena na 1 rok

pomoc techniczna

Sklepy internetowe - FAQ

Jak duże doświadczenie posiadacie w tworzeniu sklepów internetowych?

Jesteśmy agencja interaktywną działającą od 2009 roku i od początku istnienia firmy projektujemy sklepy internetowe. Realizujemy różne projekty począwszy od dużych producentów z branży odzieżowej po małe specjalistyczne sklepy z kilkunastoma produktami w ofercie.

Czy tworzenie sklepu Magento jest bardzo czasochłonne?

Stworzenie sklepu średnio zajmuje 3-4 tygodnie jednak wszystko zależy od naszego Klienta, jego pomysłów i wymagań. Staramy się zaproponować naszym zleceniodawcom rozwiązania pozwalające zoptymalizować i skrócić czas tworzenia sklepu Magento.

Jaką platformę wykorzystujecie do tworzenia sklepów internetowych?

Platforma Magento i oprogramowanie e-commerce to nasza baza do pisania sklepów internetowych. Pozwala nam to zaopatrzyć Twój sklep we wszystkie niezbędne funkcje pozwalające np. na obsługę kilku sklepów z jednego panelu. Takie rozwiązanie gwarantuje możliwość rozwoju sklepu w dowolnym momencie. Magento są to rozwiązania stosowane przez światowych producentów m.in. Nike, Men'sHealth, Nespresso i wielu innych.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Priorytetem jest zawsze usprawnienie działania Państwa firmy i zwiększenie zysków. Potrzeby Klientów są różne np. Allegro i inne elementy zewnętrzne to dodatkowy koszt. Podstawowe prace programistyczne w połączeniu z oczekiwaniami zleceniodawcy pozwalają określić koszt projektu ale by to mogło nastąpić potrzebujemy konkretne wytyczne czego od nas oczekujecie.

Czy mając już sklep internetowy muszę wszystkie produkty dodawać od podstaw do nowo powstałego?

Możemy dokonać importu produktów z istniejącego sklepu więc nie ma takiej potrzeby by dodawać wszystko od nowa.

Czy każdy sklep internetowy da się skutecznie pozycjonować?

Działamy efektywnie od samego początku już podczas projektowania sklepu sugerujemy jak zwiększyć szanse na sukces w tej dziedzinie. Naturalnie SEO w e-commerce jest inne niż przy pozycjonowaniu lokalnym. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych ma duże przełożenie na Twój biznes. My również zajmujemy się usługa pozycjonowania, możesz liczyć na naszą pomoc.

Czy mogę liczyć na pomoc w zwiększeniu atrakcyjności sklepu?

Sklep internetowy, który nie spełnia wymagań Klientów byłby skazany na niepowodzenie dla nas dopasowanie funkcjonalności pod użytkowników to priorytet. Fachowo stworzone sklepy zamieniają ruch w witrynie na Twoje zyski.

Czy sklepy wykonywane przez was są responsywne?

E-sklepy używane na mobilnych urządzeniach to standard dzisiejszych czasów , tworząc sklep wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wszystkie nasze projekty są responsywne.

Czy tworzycie sklepy w innych językach?

Wielu naszych zleceniodawców sprzedaje swoje produkty nie tylko na Polskim rynku i czerpie zyski z handlu poza granicami naszego kraju. Jako agencja interaktywna staramy się być pomocni i tworzymy sklepy obcojęzyczne.

Możecie zintegrować mój sklep z magazynem?

Nasi programiści przeprowadzają integrację sklepów internetowych z różnymi systemami magazynowymi.

Czy mój sklep może być połączony z Allegro?

Jeżeli jest taka potrzeba bez najmniejszego problemu możemy połączyć Twój sklep z Allegro. Tworzenie sklepu internetowego to często szansa na zaistnienie w zewnętrznych serwisach e-commerce.

Osobne ceny dla klientów zamawiających hurtowo i osobne dla klientów detalicznych są możliwe?

Tak, oczywiście przy projektowaniu sklepu możesz określić kto jest odbiorca docelowym. Tworzone przez nas sklepy mogą jednocześnie obsługiwać klientów detalicznych i hurtowych.

Jakie formy płatności mogą być dostępne w moim sklepie?

​Możliwa jest każda forma płatności, realizujemy Twoje potrzeby.

Czy istnieje możliwość zintegrowania sklepu z firmą kurierską?

​Specjalne wtyczki zwane API pozwalają zintegrować sklep internetowy z preferowanymi przez Ciebie firmami kurierskimi.

Czy w przyszłości mogę mój sklep rozwijać?

​Tworzone przez nas sklepy odpowiadają najwyższym standardom, Magento to ogólnoświatowa platforma e-commerce, istnieje możliwość by Twój sklep mógł być rozbudowywany kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli ponownie skorzystasz z naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz e-mail, umów się w naszym biurze na pyszną kawę!

Odpowiedzi na zapytania elektroniczne udzielamy w przeciągu 24h