preloader
Przejdź do głównej treści

DeuClinic - strona internetowa.

Mockup realizacji DeuClinic

DeuCLinic to szczeciński Gabinet Medycyny Estetycznej, klinika urody i kosmetologii estetycznej. Tworzenie stron www dla takich marek jest dla nas niezwykłą przyjemnością. Komfort klientów tego wyjątkowego miejsca wynika z dbałości o bezpieczeństwo i najwyższego standardu świadczonych usług. DeuCLinic pracuje wyłącznie na preparatach i sprzęcie certyfikowanych medycznie.

Oferta to przede wszystkim szeroki wachlarz innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz terapii z zakresu medycyny estetycznej poprawiających wygląd i kondycję skóry twarzy i ciała. Nie brakuje też procedur związanych z profilaktyką i relaksujących oraz upiększających, a wszystko to dzięki wdrażaniu na bieżąco najnowszych trendów zabiegowych i dostępowi do sprawdzonych technologii.

Zabiegi odmładzania, modelowania sylwetki, umacniania zdrowia skóry, poprawiania samopoczucia cieszą się ogromną popularnością wśród klientów DeuClinic, a umożliwia je współpraca ze światowej klasy markami takimi jak Guignot Paris, Filorga, Mesoestetic, Sesderma oraz wieloma innymi. Można tu również skorzystać z masażu, zabiegów spa i solarium, a także zadbać o swoje relacje z przyjaciółmi dzięki systemowi bonów podarunkowych.

Dzięki stworzonej przez nas stronie internetowej można też jeszcze przed wizytą w DeuClinic i rozmową z konsultantem zapoznać się ze wskazaniami dotyczącymi niektórych niedogodności, z którymi zgodnie ze swoją misją Gabinet Medycyny Estetycznej sobie radzi, takimi jak odwodnienie skóry, trądzik, przebarwienia, czy cienie pod oczami. Nie brakuje też stale uzupełnianych promocji i ofert dla stałych klientów.