preloader
Przejdź do głównej treści

Fabryka Szczecińska.

Mockup realizacji Fabryka Szczecińska

Strona internetowa Fabryki Szczecińskiej. Historia Fabryki zaczęła się w 2013 roku kiedy to w centrum miasta powstał dwupoziomowy lokal serwujący tradycyjne dania w połączeniu z nowymi i odważnymi smakami. Zgodnie ze starą zasadą, by nie zamawiać na mieście tego, co możemy sobie sami w domu przyrządzić Fabryka Szczecińska stara się stale zaskakiwać swoich klientów nowymi propozycjami.

Codziennie pojawiają się cztery nowe propozycje lunchowe, a zmiany nie omijają również menu śniadań i deserów. I tylko tutaj po godzinie 16 na amatorów szybkich ale smacznych i zdrowych przekąsek czekają specjalne dogi w maślanych bułkach.

O innych nowościach można się dowiedzieć na blogu, a lokal odwiedzić w internecie dzięki galerii. Fabryka Szczecińska prowadzi też działalność cateringową, dzięki czemu można skorzystać z jej oferty zamawiając poszczególne punkty z menu telefonicznie, bądź w dalszych terminach - mailowo. Przystawki i dania serwowane są zarówno w wersji mięsnej jak i wegańskiej, Fabryka ma też spory wybór ciast wypiekanych na miejscu.

W procesie przygotowania smakołyków wykorzystywane są naturalne składniki, sezonowe warzywa i owoce. Na klientów codziennie czekają śniadania, bułki zakładowe, lunche, desery, naleśniki, wrapy, piwa, kawy i herbaty oraz napoje sezonowe. Szczegółowe i aktualne menu jest dostępne na stworzonej przez nas stronie internetowej.