preloader
Przejdź do głównej treści

Pizza Team.

Mockup realizacji Pizza Team

Ile razy patrzyłeś na stronę internetową ulubionej pizzerii i myślałeś, że coś wygląda smakowicie, ale? czemu tu nie ma pomidorów, oliwek, dodatkowego bekonu? Albo, że byłoby całkiem dobrze, gdyby nie te ostre papryczki?

Ekipa szczecińskiej sieci Pizza Team wpadła na pomysł, jak rozwiązać ten problem - z pomocą internetowego kreatora pizzy. Podjęliśmy się zadania wiedząc, że strona internetowa tych właśnie restauracji będzie czymś wyjątkowym.

Projektowanie stron zawsze wiąże się z koncepcją i wykonaniem, a trzeba zaznaczyć, że przy stronie www.pizzateam.pl praca nad koncepcją była szczególnie wymagająca. Zaplanować musieliśmy wiele niestandardowych elementów. Wśród nich znalazł się wspomniany kreator, skomplikowany (od strony technicznej) system do zamawiania pizzy, czytelna, interaktywna mapa rejonów dostawy. Aż chciałoby się, żeby inne strony internetowe szczecińskich pizzerii były rozwiązane w podobny sposób.

Kolejnym, niewidocznym dla klientów elementem jest to, co ułatwia pracę samym pizzeriom. System zamówień internetowych został skonstruowany tak, by każde, nawet najbardziej skomplikowane było przeliczane i wysyłane do pizzerii ze wszystkimi wytycznymi. Kucharze znają dostają swoje zadanie, paragony liczą się niemal same, by klient zapłacił jak najmniej (o tym za moment), nawet kelnerki mają usprawnioną pracę dzięki aplikacji na tablety.

Opcja tworzenia posiłku według własnych preferencji jest szczególna również z tego powodu, że jedynie Pizza Team zdecydowała się na udostępnienie możliwości podzielenia dania na dwie połowy modyfikowalne osobno. Aż chce się korzystać.

Przyznajemy, że strony internetowe Pizzy Team wraz z całym systemem, są jednym z największych wyzwań, których się podjęliśmy. Opiera się na nienagannej współpracy elementów hardware i software. To jednak wyłącznie sprawy techniczne. Pizza Team to, oprócz przyjaznej i czytelnej witryny, przede wszystkim smaczne jedzenie. Towarzyszy nam często w czasie pracowitych popołudni.