preloader
Przejdź do głównej treści

Party Boat.

Mockup realizacji Party Boat

"Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego" nuciliśmy w dzieciństwie. Tylko gdzie się podziała, gdy dorośliśmy, a największym szaleństwem tygodnia jest wyjście do pubu ze znajomymi z pracy? Na szczęście coraz więcej pasjonatów daje szczecinianom okazję do spędzenia wolnego w interesujących miejscach.

Jednym z takich punktów jest Party Boat, czyli imprezowa jednostka pływająca, do której warto zajrzeć chociaż raz - niezależnie od tego, czy na noc pełną wrażeń, czy spokojny, rodzinny rejs. Party Boat daje niepowtarzalną okazję do obejrzenia Szczecina z wyjątkowej perspektywy, bo tafli Odry. To z niej rozciąga się najpiękniejszy widok na Wały Chrobrego, tzw. szczecińska Wenecja odkrywa swoje tajemnice, a dzika przyroda ukazuje swoje piękno.

Party Boat daje też szansę na zorganizowanie dedykowanego wydarzenia - niezależnie, czy będzie to wieczór kawalerski, konferencja czy inny rodzaj eventu. Wieczorem rozbrzmiewa muzyką i światłami, a w ciągu dnia oferuje spokój, który płynie z obcowania z wodą. Łódź jest wyposażona w całą infrastrukturę niezbędną do przeprowadzenia np. zebrania firmowego, warsztatów czy konferencji. Na miejscu znajduje się 50-calowy monitor oraz nagłośnienie.

Projektowanie stron internetowych takich, jak partyboat.szczecin.pl to dla nas przyjemność, bo łączy ono prostotę i funkcjonalność. Mogliśmy skupić się na wizualności witryny, bo piękne i przejrzyste strony internetowe są naszą specjalnością, a ten projekt musiał wyeksponować atmosferę wyluzowania miejsca.

Dodatkową motywacją do pracy, był dla nas filmik promocyjny, w którym można zobaczyć jednego z założycieli General Informatics. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby sprawdzić, jak wygląda impreza na Party Boat. Uśmiechnięta twarz Radka świadczy o tym, że warto rozważyć rezerwację rejsu dla siebie.