preloader
Przejdź do głównej treści

Ekspert Łukasz.

Ekspert Łukasz mockup realizacji

W dzisiejszych czasach rynki finansowe są bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek w przeszłości. Mnogość dostępnych rozwiązań może przytłoczyć każdego, kto nie zajmuje się na co dzień kredytami, funduszami inwestycyjnymi czy ubezpieczeniami. Nikt nie jest jednak pozostawiony samemu sobie, gdyż może zwrócić się po pomoc specjalistów. Jednym z nich jest ekspert finansowy Łukasz Nowak.

Działający na terenie Szczecina i okolic fachowiec zdobył zaufanie klientów wiedzą, rzeczowością i życzliwością. Jego dewizą mogą być widniejące na stronie www.ekspertnowak.pl internetowej słowa: "zawsze reprezentuję klienta, a nie bank". To ważne motto, bo nie zawsze jest ono oczywiste. Wielu doradców finansowych uzależnionych jest od podmiotów polskiego sektora finansowego. Tym samym faworyzują oni interesy instytucji. Łukasz Nowak przeciwstawia się temu podejściu. Niezależną pomoc u niego znajdzie każdy, kto porady w zakresie kredytów, funduszy i produktów inwestycyjnych, leasingu, ubezpieczeń itd.

Stworzona przez nas strona internetowa przejrzyście prezentuje ofertę eksperta i tworzy fachową wizytówkę, nie gubiąc przy tym ważnej cechy prezentowanego konsultanta: jego ludzkiego, indywidualnego podejścia do każdego klienta. Strona zawiera w sobie wszystko, co potrzebne w prezentacji biznesu on-line, w tym wiele sposobów na kontakt z doradcą. Wartościowym dodatkiem do witryny jest zakładka aktualności. To tam Łukasz Nowak dzieli się swoją wiedzą na różne aktualne tematy finansowe. Całość, wraz z regularnie uaktualnianym profilem na Facebooku, można zatem traktować jako niezależne źródło wiedzy o rynku, a nie tylko o samej postaci Łukasza Nowaka i jego usług.