preloader
Przejdź do głównej treści

Sklepy internetowe - Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do odkrycia potencjału tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych w Gorzowie Wielkopolskim z naszym zespołem specjalistów. Nasze usługi projektowania sklepów online są dostosowane do potrzeb lokalnych przedsiębiorców, zapewniając wyjątkową jakość i funkcjonalność.

zdjęcie laptopa z wyświetlonymi wykresami

Osiągnij sukces online z nami

Stworzenie sklepu internetowego to kluczowy krok w rozwoju Twojego biznesu w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki naszym usługom możesz dotrzeć do szerszego grona klientów i zwiększyć swoją sprzedaż, wykorzystując potencjał internetu. Nie wystarczy tylko stworzyć sklep internetowy - ważne jest także zadbanie o jego widoczność w sieci. Dzięki naszym usługom pozycjonowania w Gorzowie Wielkopolskim, Twój sklep może osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej klientów z lokalnego obszaru.

Infografika pokazująca wpływ wysokich pozycji w Google na biznes

Dostępność stron dla wszystkich użytkowników

Tworzymy sklepy internetowe zgodne ze standardami dostępności, aby każdy mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego mógł łatwo korzystać z Twojej platformy zakupowej. Bez względu na to, czy korzystają z komputera, tabletu czy smartfona, Twoi klienci mogą swobodnie przeglądać i kupować produkty online. Wszystkie wykonane przez nas sklepy, czy strony internetowe są responsywne i czytelne.

Sklepy internetowe zgodne z WCAG 2.1

Wdrażanie Wytycznych dotyczących Dostępności Treści Sieciowej (WCAG) w wersji 2.1 staje się nieodzowne dla sklepów internetowych, aby zapewnić dostępność swoich usług dla wszystkich użytkowników, w tym osób z niepełnosprawnościami. Dzięki zastosowaniu zasad WCAG 2.1, sklepy mogą dostosować swoje strony do różnorodnych potrzeb użytkowników, zapewniając im łatwiejszy dostęp do treści, formularzy, produktów oraz procesu zakupowego. Jest to krok ku bardziej inkludującej przestrzeni internetowej, która gwarantuje, że każdy klient ma równy dostęp do doświadczenia zakupowego online. Poza dostosowywaniem stron dla niepełnosprawnych, oferujemy szkolenia z WCAG 2.1 w Gorzowie Wielkopolskim, uwzględniające m.in. weryfikację i optymalizację treści.