preloader
Przejdź do głównej treści

JBelita.

Mockup realizacji JBelita

O tym, że branża gastronomiczna jest trudnym obszarem świadczy fakt, że restauracje rodzą się tak samo często, jak upadają. J&B Elita jest jednak firmą, która od lat utrzymuje swoje miejsce na szczecińskim rynku. Skupia się nie tylko na dwóch obszarach - działalności restauracyjnej oraz cateringu.

Oczywiście jednym ze składników sukcesu jest smaczne jedzenie, ale innymi: pełne zaplecze techniczne, obsługa, pasja i trafne pomysły. Prawdopodobnie to ten ostatni element sprawia, że firma działa już od lat, żywiąc gości wielkich wydarzeń i małych uroczystości. Na dowód strony internetowe www.jbelita.pl oraz profil przedsiębiorstwa na Facebooku są pełne zdjęć, dokumentujących część wydarzeń. Znaleźć tam można niemal wszystko, od targów, przez pikniki, biesiady, konferencje wielkie imprezy firmowe, a także uroczystości bardziej kameralne, takie jak przyjęcia ślubne czy komunijne. J&B Elita podjęła się nawet organizacji wigilii dla ubogich, dbając o zapewnienie tradycyjnych potraw i świątecznego klimatu.

Strona internetowa pochwalić może się także zakładką "referencje", w których jak mantra powtarzają się słowa takie jak "rzetelny", "profesjonalny", "solidny", "elegancki", "szeroki wybór dań", a przede wszystkim: smaczny. Zdjęcia z wydarzeń tylko je podkreślają. Można na nich zobaczyć wszystko, czego zapragną smakosze. Możemy o tym zaświadczyć. Obejrzeliśmy wszystkie. Projektowanie stron takich, jak witryna J&B Elity (niestety) kończy się wilczym głodem.