Google Adwords
Linki sponsorowane

Wykup pierwsze pozycje w Google - efekt natychmiastowy!

Linki sponsorowane Adwords

Chcesz uruchomić kampanię AdWords?

Dlaczego tak wiele osób korzysta z Google AdWords? Osoby prowadzące biznes internetowy doskonale wiedzą, że przychodzi taki moment kiedy należy propagować swoją witrynę i zainwestować w kampanię reklamową. Tutaj przychodzą nam z pomocą narzędzia AdWords. Co one nam dostarczają? Możliwość reklamy lokalnej lub globalnej, szerokie pasmo opcji pozwala celować promocję według witryn lub typu odbiorców. Możemy wystartować z niewielkim nakładem finansowym, ustawić budżet dzienny, który zmieniamy i dostosowujemy do swoich potrzeb.

Tylko precyzyjne kampanie

Aby zacząć należy utworzyć swoje konto, napisać swoją reklamę, określić słowa kluczowe i fundusze. Jako agencja interaktywna zrobimy wszystko za Ciebie. Jeżeli masz obawy, że źle określisz lokalizację, treść swojej reklamy czy słowa kluczowe to niepotrzebnie się martwisz, bo wszystkie ustawienia można zmienić. Panel Google Adwords pomaga testować rożne reklamy, nowe wyszukiwania, pauzować kampanię i wznawiać w dowolnym momencie. Dobra reklama to taka gdzie płacisz za jej skuteczność, płacisz tylko za kliknięcie reklamy lub odwiedziny w Twojej witrynie.

Kampanie Adwords wygenerują wejścia na Twoją stronę natychmiastowo, są skuteczniejsze niż pozycjonowanie. Korzystając Google AdWords dowiesz się dla ilu osób jest widoczna reklama, jaki odsetek z nich w nią klika. Narzędzia śledzą i przedstawiają nie szacowaną a rzeczywistą sprzedaż w Twojej witrynie. W dowolnym momencie, przez całą dobę masz dostęp do wszystkich informacji i statystyk wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Przy niewielkich środkach finansowych reklamy mogą być niewidoczne lub rzadko wyświetlane w takich momentach często decydujemy się na rezygnację z kampanii lub zwiększenie kosztów. Narzędzia AdWords dają nam możliwość obrania strategii by lepiej dysponować swoimi pieniędzmi np. obniżenie kosztu kliknięć w kampanii lub automatyczne ustawienie stawek.

linki sponsorowane google

Tak wygląda reklama Google Adwords - 1 pozycja, efekt natychmiastowy.

Płatność za kliknięcia

Płacisz ustaloną stawkę za każde kliknięcie. Podstawą jest stworzenie dobrze zoptymalizowanej kampanii, by zminimalizować koszty a zwiększyć zyski. Zmniejszenie stawek często dostarcza profity. W ten sposób zmniejszymy koszt kliknięć w reklamę a budżet wystarczy na dłużej i poprzez to zwiększy ilość odwiedzin. Mamy możliwość automatycznego ustawienia stawek co pozwoli na dopasowanie kosztu do maksymalnego CPC (Cost per click) i jest to najprostsza metoda gdzie musimy jedynie określić dzienny budżet, a AdWords wszystkie czynności związane z naszą kampanią dostosuje za nas. Pamiętajmy, że zawsze możemy wrócić do samodzielnego zarządzania. Niestety nie jest to opcja możliwa dla kampanii video.

koszty kampanii

Przykładowe koszta kampanii - nasze doświadczenie pozwala na tańszą realizację reklam.

Kreatywna współpraca

Zapraszamy do stałej współpracy, nasza prowizja to 20% kwoty całej kampanii. Zmieniając wyświetlania z przyśpieszonych na standardowe pozwolimy na równomierne rozłożenie wyświetlania reklamy przez cały dzień i zaplanowane fundusze nie zostaną wykorzystane rano. Musimy jednak wiedzieć, że przy samodzielnym ustalaniu stawek domyślnych możliwe jest jedynie wyświetlanie standardowe.

Przy wprowadzeniu zmian ustawień Google AdWords od razu podaje informację odnośnie zalecanego dziennego kapitału. Możemy skorzystać z propozycji i określić na ile nowy plan wydatków nas zadowoli.