preloader
Przejdź do głównej treści

Google Ads - Linki sponsorowane

Wykup pierwsze pozycje w Google - efekt natychmiastowy!

kampanie adwords

Chcesz uruchomić kampanię Google Ads?

Dlaczego tak wiele osób korzysta z Google Ads? Osoby prowadzące biznes internetowy doskonale wiedzą, że przychodzi taki moment kiedy należy propagować swoją witrynę i zainwestować w kampanię reklamową. Tutaj przychodzą nam z pomocą narzędzia Google Ads. Co one nam dostarczają? Możliwość reklamy lokalnej lub globalnej, szerokie pasmo opcji pozwala celować promocję według witryn lub typu odbiorców. Możemy wystartować z niewielkim nakładem finansowym, ustawić budżet dzienny, który zmieniamy i dostosowujemy do swoich potrzeb.

Tylko precyzyjne kampanie

Agencje interaktywne

Aby zacząć należy utworzyć swoje konto, napisać swoją reklamę, określić słowa kluczowe i fundusze. Jako agencja interaktywna zrobimy wszystko za Ciebie. Jeżeli masz obawy, że źle określisz lokalizację, treść swojej reklamy czy słowa kluczowe to niepotrzebnie się martwisz, bo wszystkie ustawienia można zmienić. Panel Google Ads pomaga testować rożne reklamy, nowe wyszukiwania, pauzować kampanię i wznawiać w dowolnym momencie. Dobra reklama to taka gdzie płacisz za jej skuteczność, płacisz tylko za kliknięcie reklamy lub odwiedziny w Twojej witrynie.

Widoczna reklama

Kampanie Google Ads wygenerują wejścia na Twoją stronę natychmiastowo, są skuteczniejsze niż pozycjonowanie. Korzystając Google Ads dowiesz się dla ilu osób jest widoczna reklama, jaki odsetek z nich w nią klika. Narzędzia śledzą i przedstawiają nie szacowaną a rzeczywistą sprzedaż w Twojej witrynie. W dowolnym momencie, przez całą dobę masz dostęp do wszystkich informacji i statystyk wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

Obniżenie kosztu kliknięć!

Przy niewielkich środkach finansowych reklamy mogą być niewidoczne lub rzadko wyświetlane w takich momentach często decydujemy się na rezygnację z kampanii lub zwiększenie kosztów. Narzędzia Google Ads dają nam możliwość obrania strategii by lepiej dysponować swoimi pieniędzmi np. obniżenie kosztu kliknięć w kampanii lub automatyczne ustawienie stawek.

Pierwsza pozycja dzięki reklamie w Google

Tak wygląda reklama Google Ads - 1 pozycja, efekt natychmiastowy.

 

Płatność za kliknięcia

Płacisz ustaloną stawkę za każde kliknięcie. Podstawą jest stworzenie dobrze zoptymalizowanej kampanii, by zminimalizować koszty a zwiększyć zyski. Zmniejszenie stawek często dostarcza profity. W ten sposób zmniejszymy koszt kliknięć w reklamę a budżet wystarczy na dłużej i poprzez to zwiększy ilość odwiedzin. Mamy możliwość automatycznego ustawienia stawek co pozwoli na dopasowanie kosztu do maksymalnego CPC (Cost per click) i jest to najprostsza metoda gdzie musimy jedynie określić dzienny budżet, a Google Ads wszystkie czynności związane z naszą kampanią dostosuje za nas. Pamiętajmy, że zawsze możemy wrócić do samodzielnego zarządzania. Niestety nie jest to opcja możliwa dla kampanii video.

Przykładowe koszty kampanii reklamowej w Google

Przykładowe koszta kampanii - nasze doświadczenie pozwala na tańszą realizację reklam.

 

Komputer na biurku z wyświetloną grafiką w tematyce reklamy i promocji portali internetowych

Kreatywna współpraca.

Zapraszamy do stałej współpracy, nasza prowizja to 20% kwoty całej kampanii. Zmieniając wyświetlania z przyśpieszonych na standardowe pozwolimy na równomierne rozłożenie wyświetlania reklamy przez cały dzień i zaplanowane fundusze nie zostaną wykorzystane rano. Musimy jednak wiedzieć, że przy samodzielnym ustalaniu stawek domyślnych możliwe jest jedynie wyświetlanie standardowe.

Przy wprowadzeniu zmian ustawień Google Ads od razu podaje informację odnośnie zalecanego dziennego kapitału. Możemy skorzystać z propozycji i określić na ile nowy plan wydatków nas zadowoli.