preloader
Przejdź do głównej treści

Wograno.

Mockup realizacji Wograno

Strona internetowa firmy Wograno to jeden tych przyjemnych projektów, których siła opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach graficznych. Choć na pierwszy rzut oka nie ma się takiego wrażenia, jednak www.wograno.pl jest jednym z przykładów współczesnej, czystej i nieprzeładowanej grafiki. Starannie dobrane zdjęcia i kolorystyka, czytelne, niezbędne treści ułatwiają nawigację i pozyskiwanie poszukiwanych treści. Jest to trend coraz bardziej widoczny w dziedzinie, jaką jest projektowanie stron internetowych. Nawet sklepy internetowe, do niedawna przeładowywane grafiką, kolumnami, reklamami itd., obecnie zwracają się ku czystej przejrzystości.

Jak sugerują dobrane wraz z klientem zdjęcia, Wograno działa w branży zbożowej.Jest ona o tyle trudna, że zajmując się płodami rolnymi, powinno się pogodzić interesy wielu stron, z których firma skupująca i magazynująca jest tylko jedną z nich. Mimo że nieczęsto o tym myślimy, także jej udział ma wpływ na ceny chlebaczy mięsa.

Trzonem firmy są osoby, które przez lata zdobyły doświadczenie na międzynarodowym i polskim rynku rolniczym. Systematyczne rozwijanie się ugruntowało pozycję Wograno w obszarze skupu, sprzedaży, magazynowania oraz transportu produktów takich jak zboża (konsumpcyjne i paszowe), kukurydzai rzepak. Współpraca z rolnikami indywidualnymi i firmami w kraju i zagranicą jestich dodatkowym atutem.

Właściciele w kilku słowach zapewniają, że swoją przyszłość związali z branżą rolniczą z kilku powodów. Jednym z nich jest wiara to, że rolnictwo stanowi jeden z ważnych elementów gospodarki. Innym ? chęć dzielenia się doświadczeniem i wiedzą. Nie tylko między sobą, ale także z klientami, którym firma oferuje indywidualne warunki kontraktów.