preloader
Przejdź do głównej treści

Vulgar Brand - sklep internetowy.

Vulgar Brand - sklep internetowy mockup realizacji

Po odzież marki VULGAR jako pierwsi zaczęli sięgać przedstawiciele polskiej muzyki, a szczególnie artyści, którzy wywodzą się z undergroundu. W ten sposób charakterystyczne logo sklepu internetowego zaczęło się pojawiać na scenach w całym kraju - zarówno małych klubowych jak i na tych największych. Bardzo szybko stało się ono symbolem otwartości muzyków i świadomości odbiorców ich przekazu - w każdych czasach świadomość jest wyrazem buntu i bezkompromisowości oraz trudnej do osiągnięcia w usystematyzowanym świecie nieprzewidywalności.

Początki marki datuje się umownie na rok 2002, pierwsze egzemplarze określano mianem "odzieży kolekcjonerskiej". Autorem marki VULGAR jest legendarna postać polskiego undergroundu - mężczyzna ukrywający się pod pseudonimem Onan, współpracujący z domem producenckim Mania Studio w Koluszkach, która to firma poza nagraniami koncertów i filmów historycznych realizuje również videoklipy dla takich muzyków jak Bednarek, Enej, Harusha czy gwiazda naszej dekady ? Popek. Wszyscy ci artyści po poznaniu marki i jej autora, chętnie używali jej odzieży, występowali z jej logo, używali go w teledyskach. Charakterystyczna czcionka VULGAR pojawia się też w filmie dokumentalnym o Popku.

Ponieważ naprawdę trudno znaleźć artystę, który nie jest wymagający, marka cieszy się uznaniem szerokiej rzeszy klientów. Sklep internetowy został wykonany przez naszą firmę i odnosi duży sukces. Do dziś wypuszcza zarówno unikatowe pojedyncze wzory jak i sezonowe kolekcje projektowane przez starannie dobieranych grafików. W odróżnieniu od większości marek odzieży, VULGAR poza propozycjami standardowymi oferuje również ciuszki dla niemowląt i małych dzieci.