preloader
Przejdź do głównej treści

Centrum Serwisowe.

Mockup realizacji Centrum Serwisowe

Starożytni mawiali "Omne trinum perfectum", czyli "wszystko co z trzech jest doskonałe".

Dlatego CENTRUM SERWISOWE to sprzedaż, montaż i serwis. I cała triada wiąże się z techniką grzewczą. Marki, z którymi współpracuje CENTRUM SERWISOWE to przede wszystkim popularny Vaillant oraz Baxi, Ariston, Viessman, ACV, Saunier Duval i De Dietrich.

Łatwo się zorientować, że w ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór urządzeń i instalacji grzewczych, a centrum ma ogromne doświadczenie zarówno w montażu urządzeń jak i ich konserwacji, czy naprawie. Nie koniec na tym, można tu zamówić również projekty, na przykład kotłowni z pompami ciepła, lub wieloma źródłami ciepła.

CENTRUM SERWISOWE posiada bardzo dobre referencje, do których należą nie tylko certyfikaty współpracy ze wspomnianymi markami, ale i opinie klientów, które można znaleźć na tej stronie internetowej.

Zaprojektowana przez nas strona internetowa Centrum Serwisowego posiada też galerię obrazującą pracę serwisu i mapkę z zaznaczonym dojazdem. Wszystko razem sprawia, że jest stosowną wizytówką możliwości optymalizacji systemów grzewczych i poprawy ich wydajności zgodnie z regułami ekologii.