preloader
Przejdź do głównej treści

Jatubaht - Muai Thai.

Jatubaht - Muai Thai mockup realizacji

Mimo że większość krajów regionu Indochin przypisuje sobie wynalezienie systemu znanego na całym świecie pod nazwą muay thai, to właśnie w Tajlandii rozwinął on się najlepiej i stał bez mała sportem narodowym. To tylko jedna z ciekawostek dotyczących tajskiego boksu, które można znaleźć na stronie zrzeszenia miłośników tej sztuki walki Jatubaht SZCZECIN. Klub umożliwia treningi szerokiemu spektrum wiekowemu - ćwiczą tu dzieci (od piątego roku życia), młodzież i dorośli. Jatubaht ma swoją grupę zawodników, którzy biorą udział w zawodach - w gronie tym są mistrzowie Polski w muay thai i kick-boxingu oriental rules - lista osiągnięć ma na stronie swoją prezentację.

Program treningów obejmuje też zapasy, zawodnicy Jatubaht startują również w formule MMA. Poza zajęciami treningowymi takimi jak w innych szkołach dyscyplin sportów walki Jatubaht proponuje dodatkowo treningi personalne. Indywidualne podejście doświadczonego trenera pozwala na dostosowanie sesji treningowych do celów i potrzeb osób zainteresowanych. Pasja sprawia, że nie ma bariery wiekowej, a treningi muay thai oferują nie tylko aktywne spędzenie czasu i naukę samoobrony, lecz również pozbycie się zbędnych kilogramów, poprawę sylwetki oraz samooceny poprzez wzrost pewności siebie. W Jatubaht można również skorzystać z konsultacji dietetycznych i wiedzy anatomicznej trenerów, pomocnej przy poprawie motoryki i stabilności.

Jatubaht jest jednym z organizatorów Szczecińskiej Ligi Twardzieli. Relacje z jednej z imprez możecie przeczytać na naszym blogu.