preloader
Przejdź do głównej treści

Carmencita.

Mockup realizacji Carmencita

Jeśli można wskazać w sieci na wskroś kobiecy sklep internetowy, jest to Carmencita.pl. Sklep emanuje wręcz tym, co uwielbia większość pań: subtelnością i pięknem.

To zasługa właścicielki, której niewątpliwe wyczucie było kluczowe dla klimatu strony. To ona własnoręcznie wybiera każde ubranie w dostępnej kolekcji. Jest też pierwszą testerką, a także modelką widoczną na wielu zdjęciach.

W asortymencie butiku znajduje się odzież znanych i uznanych marek. Ubrania są różnorodne: od skórzanych kurtek, przez bluzy, aż po zwiewne sukienki. Takie zróżnicowanie pozwala na wystrojenie się i na koncert rockowy, i do filharmonii. I na randkę, i do biura.

Sam sklep wygląda jak najlepsze, nowoczesne sklepy internetowe. Wpisuje się też w najnowsze trendy, którymi rządzi się obecnie projektowanie stron: przejrzystość, prostota, czytelność, łatwa nawigacja. Bo czego więcej potrzeba? W Carmencita.pl to ubrania mają być wyeksponowane, nie finezyjna grafika. Sklep jest być jedynie technicznym zapleczem. Prostym w obsłudze i niezawodnym.