preloader
Przejdź do głównej treści

SPEKTRUM.

Mockup realizacji SPEKTRUM

Dwudziestoletnie doświadczenie w handlu i współpracy z dużymi koncernami założyciela SPEKTRUM Tomasza Michniewicza zaowocowało powstaniem przedsiębiorstwa wyspecjalizowanego w innowacyjnym wsparciu budownictwa. Podobnie jak w naszym przypadku, priorytetem SPEKTRUM jest profesjonalna obsługa klienta. Nie byłaby ona jednak możliwa bez podstaw takich jak doskonała znajomość reguł rządzących rynkiem i związanych z nimi odpowiedzialności za sprzedaż i politykę cenową. Profesjonalna strona internetowa była niezbędna by przedstawić ofertę w pełnej okazałości.

Jedną z płaszczyzn działalności SPEKTRUM jest doradztwo produktowe, które zawiera się w profilu wsparcia dla firm w zakresie zakupu i dostawy na plac budowy wybranych materiałów. Doświadczenie w dystrybucji i konsultacji techniczno-produktowej czyni SPEKTRUM przedsiębiorstwem wiodącym w dziedzinach farb, kostki brukowej, tarasów kompozytowych i produktów bezpieczeństwa drogowego. W każdej z nich na pierwszym miejscu stawiana jest oszczędność czasu klienta, z tym zaś wiążą się nowoczesne rozwiązania technologiczne, rozeznanie w aktualnych trendach, możliwości budowy krajobrazu i całe SPEKTRUM kolorów, powierzchni, kształtów, odcieni i charakterów wnętrz, ogrodów oraz elewacji.

Do dystrybucji wybranych materiałów budowlanych należy dodać elementy utrzymania bezpieczeństwa ruchu drogowego niezbędne przy budowie i remoncie dróg lub ulic, pomocne przy działaniach obejmujących infrastrukturę osiedlową i miejską. SPEKTRUM to również wsparcie ekip wykonawczych i klientów indywidualnych w zakresie budowy i remontu.