preloader
Przejdź do głównej treści

Simotion.

Mockup realizacji Simotion

Strona interentowa wraz z marketingiem internetowym dla firmy SIMOTION, która specjalizuje się w uatrakcyjnianiu wszelkich wydarzeń. Oferujemy najnowsze i najbardziej zaawansowane profesjonalne symulatory w całej Europie, które mogą poruszać się w sześciu różnych osiach ruchu: góra / dół, przód / tył, strona / bok, odchylenie, skok i rolka (6 DOF).

Przedstawione na stronach internetowych produkty to doskonały wybór na imprezy firmowe, biznesowe, integracyjne i rozrywkowe, imprezy plenerowe i pikniki. Ponadto można go wykorzystać do promowania produktów i usług. To idealne narzędzie reklamowe dla Twojej firmy.

Nasze symulatory wyposażone w odpowiednie oprogramowanie mogą doskonale imitować intensywne wrażenia z jazdy wybranym samochodem - bez paliwa, bez ograniczeń prędkości i bez ryzyka. Siła G, którą generują symulatory, podniesie poziom adrenaliny do każdego klienta. W celu zapoznania się z ofertą warto przejrzeć nasze strony internetowe. Nasz wysoce profesjonalny i wykwalifikowany personel będzie stale nadzorował komfort jazdy każdej osoby. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie siedzenia są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, a cała platforma z dwoma oddzielnymi przyciskami awaryjnymi, aby wyłączyć urządzenie w dowolnym momencie.