preloader
Przejdź do głównej treści

Restauracja Przymierzalnia.

mockup realizacji Restauracji Przymierzalni

Wszyscy lubimy wesołe paradoksy. Kto lubi naleśniki, może się wybrać do przymierzalni. Brzmi niesamowicie? Jeśli odwiedzicie PRZYMIERZALNIĘ, czekają was naprawdę niesamowite chwile. Komponując stronę internetową PRZYMIERZALNI staraliśmy się, by dokładnie odzwierciedlała to co można znaleźć w tej wyjątkowej... naleśnikarni. Ani nazwa, ani logo lokalu - wieszak - nie sugerują, czym PRZYMIERZALNIA się zajmuje, na pewien trop naprowadzić może zdobiące witrynę motto "To co lubisz jest w środku...".

Po wejściu do najlepszej naleśnikarni w Szczecinie - tak jak po wejściu na jej stronę - znajdujemy się w przestronnej przestrzeni, przyjaznej każdemu kto lubi naleśniki, zapiekanki, sałaty, desery lodowe, świeżo wyciskane soki, placuszki, naleśniki na słodko i całą masę innych smakowitych propozycji. Łatwo zauważyć, że postawiono tu na nowoczesny wystrój i zapewniający uczucie świeżości minimalizm. O wszelkich nowościach informuje klientów blog lokalu, między innymi o prowadzonej z myślą o dzieciach z zaprzyjaźnionych szkół akcji "Gorący posiłek", o promocjach (od godziny 20 naleśniki kosztują tylko do 10 złotych), o propozycjach z okazji świąt, konkursach i innych przyciągających uwagę atrakcjach. Strona www posiada informacje o menu i apetyczną galerię.

W PRZYMIERZALNI na dzieci czeka dodatkowo specjalnie przygotowany dla nich kącik oraz ściana kredowa. Lokal posiada też koncesję na sprzedaż alkoholu.