preloader
Przejdź do głównej treści

Play and Learn.

Mockup realizacji Play and Learn

Każdy rodzic wie dobrze, że znajomość języków obcych stanowi jeden z filarów dobrej pracy czy bezpiecznego podróżowania. W czasach, gdy brak płynnej angielszczyzny postrzegany jest jako ułomność, coraz więcej rodziców zapisuje nawet najmłodsze pociechy na zajęcia językowe. Młodzi ludzie są jednak najtrudniejszymi klientami. Nie można zaspokoić ich bylejakością, odstrasza je surowa dyscyplina i nuda. Wiedząc o tym, dorośli starają się dokonać idealnego wyboru. Tym samym trafiają do szkoły Play and Learn, gdzie dzieci uczą się angielskiego i niemieckiego z przyjemnością.

W poszukiwaniu metody idealnej szkoła językowa Play and Learn skorzystała zarówno tradycyjnych, jak i nowatorskich technik nauczania. Najbardziej charakterystyczną cechą kursów jest wykorzystanie naturalnej skłonności dziecka do każdej zabawy, nawet tej, która ma na celu nauczanie. Uczniowie Play and Learn to dzieci od 5 roku życia, które z przyjemnością przychodzą do szkoły. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nawet materiały do opanowania w domu są opracowane w taki sposób, by wykorzystywały potencjał tkwiący w zabawie.

Strony internetowe takie jak ta stworzona dla wyjątkowego Play and Learn muszą emanować przyjazną grafiką i zachęcającą zawartością. Oprócz zwykłej prezentacji oferty muszą wzbudzać takie uczucia jak poczucie bezpieczeństwa czy spokój. Projektowanie stron musi opierać się na doborze odpowiedniej kolorystyki i grafik. W tym przypadku chcieliśmy także pokazać, że szkoła ta stawia na rozwój przez zabawę.