preloader
Przejdź do głównej treści

Grafy I Litery.

Grafy I Litery mockup realizacji

Czasem proste okazuje się skomplikowane. Tak było w przypadku strony Grafy i Litery. Z początku wydawało się, że stworzona zostanie prosta wizytówka. Jak to jednak bywa w projektach dla kreatywnych klientów, okazało się, że wymagania są większe, niż oczekiwaliśmy.

Dotyczyły przede wszystkim wyjątkowej grafiki. "Zwykłe" strony internetowe rzadko wymagają zastosowania trudniejszej grafiki wektorowej czy ruchomych, płynnie pojawiających się na ekranie elementów. Praca graficzna stała się jednak tylko połową sukcesu: to kodowanie responsywne dopełniło całości. Dzięki niemu strona prezentuje się atrakcyjnie i na ekranie komputera, i smartfona.

Projektowanie stron dla redakcji kreatywnej z gilem w logo musiało podkreślać charakter marki klienta. Grafy i litery zajmują się bowiem pracą mrówczą, ale twórczą: tworzeniem wizerunku w mediach społecznościowych. Ten, kto kiedykolwiek spróbował zrobić to samodzielnie, wie, z jak trudnym zadaniem mierzą się (z sukcesami!) na co dzień twórcy firmy. Stworzona przez nas strona internetowa stała się profesjonalnym dopełnieniem profesjonalnych działań, dotychczas widocznych na Facebooku i Instagramie.