preloader
Przejdź do głównej treści

For Dance - Sklep internetowy.

Sklep internetowy - For Dance mockup realizacji

Nie szata zdobi człowieka, dlatego strój dopasowuje się do charakteru aktywności tego, kto go nosi. Takie założenie doskonale łączy profesjonalizm ze specjalizacją, zaś odzwierciedleniem tej wybuchowej mieszanki jest sklep internetowy FOR DANCE. Pierwszym zadaniem w kreacji tej witryny było uchwycenie dynamiki towarzyszącej pasji naszych klientów.

Kompozycja strony internetowej wymagała przede wszystkim dobrych zdjęć i esencjonalnego wideo, które wspólnie ujmują temat projektowania, modyfikacji, szycia i ozdabiania strojów do tańca turniejowego.

Surowa tonacja kolorystyczna i subtelna gra świateł koncentruje uwagę klientów FOR DANCE na najważniejszych cechach proponowanych przez sklep internetowy produktów. W ofercie znajdują się również stroje treningowe oraz obuwie, kosmetyki i akcesoria wspierające zawodników i adeptów, takie jak ochraniacze na obcasy, pokrowce na sukienki, czy wypełniacze do koka.

Sklep internetowy pracuje w dwóch pionach ? dziewczęcym i damskim oraz chłopięcym i męskim. Klienci zdecydowani na zamówienia mogą skorzystać z opisanej tabeli rozmiarów. Zakładając konto użytkownika na stronie FOR DANCE zyskuje się na czasie oraz na dostępie do informacji o swoich zamówieniach. Dodatkową atrakcją są karty podarunkowe.