preloader
Przejdź do głównej treści

Primewall.

Mockup realizacji Primewall

Strona internetowa dla Primewall ? House of design stała się jednym z dużych wyzwań dla naszej firmy. Zachodniopomorskie przedsiębiorstwo oferujące fototapety, fotoobrazy i banery wymagało czegoś ponad to, co oferują inne strony internetowe. Chodziło o sklep internetowy, dzięki któremu każdy mógłby stworzyć produkt "na wymiar".

Primewall chciał dać klientom największe możliwości wyboru grafiki spośród milionów zdjęć i dowolność w określeniu rozmiaru. Wspólnie z firmą osiągnęliśmy cel. Dzięki temu użytkownik może dostosować wygląd salonu czy biura do indywidualnych preferencji. Ma także pewność, że podobnego projektu nie zobaczy u sąsiada czy w biurze konkurencji.

System może wyglądać na prosty: klient wybiera zdjęcie z bazy (milionów zdjęć pochodzących z Adobe Stock), określa wymiary, kadruje i przesyła zamówienie. Od strony programistycznej nie było w nim jednak niczego łatwego. Został oparty na systemie Magento, a zaprojektowanie samego kadrowania było wyzwaniem dla kilku programistów. W efekcie powstał zaawansowany, opracowany przez nas od początku do końca sklep internetowy z przeszło milionem produktów.

Primewall współpracuje z nami kompleksowo: oprócz stworzenia miejsca w sieci, zaufał nam przy czynnościach takich jak optymalizacja i pozycjonowanie. Połączenie tych trzech elementów jest podstawą sukcesu w trudnych warunkach konkurencji w Internecie. Dlaczego? Właściciele firmy wiedzą, że dopiero to gwarantuje największą możliwą widoczność w wyszukiwarce Google. A w połączeniu z dopracowaną, szeroką ofertą, także sukces komercyjny.