Strony Internetowe

Naszym priorytetem jest wykreowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez Internet, by ukazywała poważny i godny zaufania stosunek do klientów oraz partnerów biznesowych.

Przemyślane strony www

Przemyślane strony internetowe

Kreatywnie wykorzystujemy potencjał Internetu w skuteczny sposób promując marki naszych klientów. Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu oraz utrzymaniu stron internetowych. Jesteśmy agencją interaktywną, umożliwiającą naszym klientom trafną inwestycję w Internet.

Budując strony internetowe, które przynoszą korzyści naszym klientom na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność, efektywność, przejrzystość i funkcjonalność. Każdy projekt jest realizowany według dobrze przemyślanego planu dostosowanego indywidualnie pod potrzeby każdego klienta.

Nasze 12-letnie doświadczenie i kreatywe jego wykorzystanie daje Ci pewność, że tworzone przez nas strony internetowe będą spełniać swoją najważniejszą rolę – trafią do właściwych odbiorców promując Twoją firmę lub przyniosą Ci korzyść sprzedając oferowany towar lub usługę.

Najnowsze trendy 2018

Śledzimy wszystkie nowości i trendy, mamy duże doświadczenie na zagranicznym rynku. Możemy zaoferować Ci rozwiązania, których nie ma żadna konkurencja w Polsce. Każdy owoc naszej pracy objęty jest światowymi standardami, zaś pełen profesjonalizm czyni nasze strony nowoczesne, świeże, dynamiczne i przejrzyste.

Każda realizacja dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni, kreatywni a co najważniejsze - cechuje nas oryginalność. Tworzymy i projektujemy tylko i wyłącznie przemyślane i ciekawe strony internetowe. Gwarantujemy Państwu, że spośród przeszło pięciu miliardów stereotypowych witryn, nasze realizacje będą zdecydowanie wyróżniać się w sieci.

Pozycje 1-3 w Google, sprawiają, że każdy biznes kwitnie

Strony internetowe Cennik

Każda wykonywana przez nas strona internetowa jest projektowana indywidualnie. W celu przybliżenia kosztów wykonania strony www przedstawiamy ofertę pakietową.

interMINI

elegancka wizytówka

od 1490 PLN

unikalny layout

do 10 podstron

formularz kontaktowy

wersja mobilna


interPRO

profesjonalny wizerunek

od 2490 PLN

unikalny layout

od 10 podstron

samodzielne zarządzanie (CMS)

optymalizacja SEO

wersja mobilna

mapa Google


interMAX

indywidualne rozwiązania

od 3190 PLN

unikalny layout

niestandardowe rozwiązaina

aplikacje dedykowane

optymalizacja SEOEkonomiczna strona na START

690 PLN

bez haczyków, bez ukrytych kosztów
możliwość późniejszej rozbudowy strony

Projektowanie stron internetowych - FAQ

Czy moja strona internetowa powinna zostać zmieniona?

Strona internetowa nadaje się do zmiany kiedy straciła atrakcyjność, jak również w przypadku kiedy technologia dotychczasowej witryny stała się zbyt przestarzała w stosunku do obecnych standardów. Brak możliwości aktualizacji starej strony www niezależnie od przyczyny zmniejsza jej skuteczność a tym samym użyteczność dla biznesu. Zmiana konieczna może okazać się również w przypadku, gdy zmienia się profil naszej firmy lub kiedy jest ona rozbudowywana w znaczący sposób. Strona www jest wizytówką Twojego biznesu, a o wizytówkę należy dbać by przyciągała jak najwięcej nowych klientów.

Czy mogę liczyć na pomoc w przygotowaniu koncepcji mojej strony www?

Chętnie podpowiadamy, kiedy klienci pytają nas o opinię nie narzucając naszych pomysłów, lecz jedynie je proponując. Możesz wymagać od nas zaangażowania na każdym etapie tworzenia, ale to Ty najlepiej znasz specyfikę swojej firmy. To Ty wiesz czego wymagają od Ciebie twoi klienci i czego będą spodziewać się po twojej stronie internetowej.

Czym są responsywne strony internetowe?

Responsywne strony internetowe (RWD) to takie, które dopasowują się do ekranu urządzenia na którym są wyświetlane. Wyglądają przystępnie zarówno na komputerach, laptopach jak i na mniejszych tabletach, czy smartfonach. Jest to niezbędny zabieg w dzisiejszych czasach kiedy to urządzenia mobilne są używane częściej z uwagi na większą przystępność.

Czy możliwe jest stworzenie strony na rynki zagraniczne z waszą pomocą?

Wielu naszych rodaków wyjechało poza granice kraju, oni najczęściej zlecają nam strony na rynki zachodnie. Redagujemy strony niezależnie od rynku docelowego, jak i niezależnie od ich tematyki. Tworzymy strony wizerunkowe, ale również sklepy internetowe.

Znane są wam standardy tworzenia stron internetowych rynków zagranicznych?

Polskie projekty stron internetowych są nierzadko bardziej skomplikowane i wymagające od tych stosowanych na zachodzie. Przestrzegamy standardów oraz prawa, informujemy naszych użytkowników o konieczności akceptacji zasad korzystania z cookies. Można to sprawdzić szukając zagranicznych odpowiedników naszych stron. Trudno jest to wyjaśnić, jednak z naszą pomocą podbicie Europy jest jak najbardziej możliwe.

Jaką ilość wersji językowych jednej strony jesteście w stanie wykonać?

Dowolną. Możemy wykonać stronę w każdej ilości języków potrzebnych naszemu zleceniodawcy. Co więcej w wypadku gdy klient niespodziewanie nawet dla samego siebie będzie potrzebował dodatkowej wersji dodanie jej nie będzie żadnym problemem. Taki zabieg nie będzie również nazbyt kosztowny.

Czy warto postawić na stronę typu onepage?

Strony typu onepage sprawdzają się jedynie przy niewielkiej liczbie produktów lub usług. Kiedy jest ich więcej łatwo zgubić się na takiej stronie i utrudni to potencjalnemu klientowi Twojej firmy odnalezienie interesującej go informacji. Taka sytuacja może zniechęcać i odstraszać ludzi. W przypadku bardziej rozbudowanej tematyki strony lepiej wybrać strony kilkuzakładkowe, zaś przy skromniejszym rozbudowaniu strony typu onepage. Ułatwi to również skuteczne pozycjonowanie strony.

Jakiego zaangażowania wymagacie od klienta?

Zależne jest to od klienta. Do waszych oczekiwań dostosowujemy przebieg oraz tempo tworzenia strony internetowej. Jeśli nasz zleceniodawca potrzebuje witryny w jak najkrótszym czasie to staramy się zrobić ją jak najszybciej. Jeśli brakuje mu materiałów pomagamy je uzbierać i dobrać by jak najlepiej pasowały do efektu docelowego. Rzeczą wyjątkowo ważną jest komunikacja z klientem. By jak najlepiej zaprojektować stronę potrzebujemy bieżących konsultacji i akceptacji nowych pomysłów. Ostatecznie kontakt z klientem jest niezbędny do pracy.

Czy jesteście w stanie dokończyć bądź poprawić projekty innych agencji interaktywnych?

Zdarzają się takie zlecenia. W zależności od stopnia wykonania, profesjonalizmu i technologii użytej przez poprzednika oraz kosztów jakie wynikną z zadania proponujemy klientowi najlepsze rozwiązanie. Postaramy się również daną stronę www skończyć w jak najkrótszym terminie.

Czy strony stworzone przez waszą firmę są bezpieczne?

Głównym argumentem przemawiającym za bezpieczeństwem jest autorski CMS. Nie wykorzystuje on zewnętrznych wtyczek, które są najczęstszym powodem włamań na strony internetowe. Dodatkowo nasze strony są robione przez doświadczonych i certyfikowanych programistów.

Czym jest CMS i jakich rozwiązań używacie?

CMS (ang. Content Management System) czyli po prostu system samodzielnego zarządzana treścią. Jest to oprogramowanie które pozwala w łatwy sposób edytować i rozbudowywać strony www. Głównym jego zadaniem jest ułatwienie klientom życia, więc intuicyjność CMS jest niezwykle ważna. System dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Nasze realizacje opieramy najczęściej na naszych autorskich rozwiązaniach lub platformie Wordpress. Podczas spotkania jesteśmy w stanie zaprezentować jego praktyczne działanie. Każdy klient otrzyma również prostą instrukcję. Dzięki temu nawet rzadko edytując stronę będzie w stanie zrobić to szybko.

Czy istnieje możliwość integracji strony www z portalami społecznościowymi?

Nasze strony posiadają wtyczki do tego przeznaczone, więc nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy posiadanie konta na danym portalu i wklejenie na stronie linku do niego. Dzięki temu zabiegowi Twoi klienci będą mogli ze strony przenieść się na Twój profil. Możliwe jest również na stronie www utworzenie okna z aktualnościami z mediów społecznościowych.

Czy mam gwarancję ukończenia mojej strony internetowej?

​ Tak, podejmujemy jedynie realne wyzwania. Chcemy też klienci polecali nasze usługi dalej, więc zależy nam na dobrej opinii. W tej branży reputacja jest kluczowym elementem. Głównym filarem naszej są profesjonalizm i wiarygodność, to na nich opieramy nasze działania.

Czy lokalizacja mojej firmy ma jakieś znaczenie?

​Nasi zleceniodawcy to głównie firmy ze Szczecina i okolic jak również z innych miast. Realizujemy również zlecenia dla firm zagranicznych. Stworzenie strony www nie wymaga spotkań osobistych, jednak zapraszamy na pyszną kawę do naszego biura w Szczecinie.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz e-mail, umów się w naszym biurze na pyszną kawę!

Odpowiedzi na zapytania elektroniczne udzielamy w przeciągu 24h