Pozycjonowanie stron

Pozwól odnaleźć Twoją stronę w Internecie. Pozycje 1-3 w Google, sprawiają że każdy biznes kwitnie.

Oferta pozycjonowania stron

Pozycjonowanie to podstawa

Pozycjonowanie stron internetowych jest połączeniem różnych technik, które zwiększają pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Internet w dzisiejszych czasach jest najlepszym, niezbędnym i najskuteczniejszym miejscem do promocji Twojej firmy. Profesjonalnie wykonana strona internetowa to jednak nie wszystko. Możemy posiadać najsprytniej rozwiązaną i marketingowo opracowaną stronę w Internecie, jeśli jednak nie będzie pojawiać się wysoko w Google, nasze starania nie przyniosą żadnych korzyści. W internecie najważniejsze jest to, by Twój biznes był widoczny i trafiał bezpośrednio do grupy docelowej odbiorców. Nie dotrzemy do klienta jeśli on sam nas nie znajdzie.

Wszyscy szukają w Google

Im więcej klientów trafi na twóją stronę, tym większe będziesz miał z niej zyski. Zasada prosta. Pozycja w czołówce wyników wyszukiwania odgrywa kluczową rolę dla firm zajmujących się promocją swojej oferty w internecie. Ludzie przeglądają i patrzą na jedynie pierwsze 5-20 wyników wyszukiwania. Najczęsciej jest to tylko pierwsza strona. To jest istotny argument, który przekonuje, że Państwa strona powinna być dobrze pozycjonowana. W naszej ofercie proponujemy także dobór słów kluczowych, czyli fraz - przeprowadzamy szczegółowe analizy przy użyciu narzędzi udostępnianych przez google.

Frazy kluczowe to słowa, które klient wpisuje w wyszukiwarce by odnaleźć to czego potrzebuje. Dobór fraz jest jednym z najważniejszych elementów naszej reklamy w wyszukiwarkach. Zanim odpowiednio dobierzemy frazy, rozmawiamy z klientem o jego branży, analizujemy konkurencję oraz sprawdzamy popularność fraz w narzędziach udostępnianych nam przez Google.

Na czym to polega?

Posiadamy własne, przetestowane metody i techniki pozycjonowania, które rozwijaliśmy na bazie 12-letniego doświadczenia. Wyprzedzamy konkurencje posiadając know-how wypracowane długoletnią pracą.

Nasze działania polegają na:
  • pozyskiwanie starannie wyselekcjonowanych linków,
  • budowanie zaplecz pozycjonerskich, czyli stron tematycznych,
  • optymalizacja kodu strony www, struktury i treści,
  • autorskie, bezpieczne rozwiązania oparte o nasze know-how

Dbasz o dobro swojego biznesu? Pamiętaj, że pozycjonowanie strony internetowej nie jest sprawą prostą i wielu amatorów oferuje działania bez doświadczenia i wcześniej obranego planu. Brak efektów takiej pracy klient dostrzeże po jakimś czasie.

Pozycjonowanie stron internetowych - FAQ

Jakie są korzyści wynikają z pozycjonowania stron?

Praktyka pokazuje, że większość użytkowników sieci ogranicza swoje działania do sprawdzenia pierwszej, najdalej drugiej strony wyników w Google. Większość klientów trafia do Ciebie dzięki wyszukiwaniu tak zwanych kluczowych fraz w Google (jest to najbardziej popularna wyszukiwarka w Polsce). Wysokie pozycje są gwarancją zainteresowania klientów. Pozycjonowanie stron to jedna z najtańszych, a zarazem bardzo wydajnych metod promocji w sieci. Z tego powodu tak istotne są skuteczne i profesjonalne działania SEO!

Czy ma znaczenie na jaki rynek chcę wypromować swoją stronę?

Niezależnie czy pozycjonujemy stronę na rynek Poznański, Wrocławski, Lubelski lub na całą Polskę jest to zlecenie w pełni osiągalne. Potrzeba więcej czasu oraz zastosowania innych metod bowiem rywalizujemy z firmami, które podobnie jak Państwo macie swoje słabe i mocne strony. Promocja i budowanie atutów Twojej strony internetowej jest naszym zadaniem.

Pozycjonowanie nieukończonej strony-czy to ma sens?

Przygotowanie do pozycjonowania strony warto rozpocząć od wstępnej optymalizacji. Oszczędza to twoje pieniądze i czas. Nasz audyt SEO już w trakcie realizacji strony pozwoli Ci bez kosztowo wdrożyć potrzebne zmiany w ramach modyfikacji zgłaszanych do twórców strony.

Audyt SEO – co to jest?

Audyt SEO to analiza strony internetowej wykonana celem wykrycia nieprawidłowości utrudniających skuteczne pozycjonowanie organiczne. Często podczas takiego audytu zauważamy działania, które nie były bezpieczne dla Waszej strony. Audyt SEO to początek, po nim wdrażamy zalecenia które przyczynia się do oczekiwanych wzrostów.

Czym jest szerokie pozycjonowanie strony?

Przy tej metodzie wykorzystujemy dużą ilość słów kluczowych spójnych z Twoją firmą. Jest to znacznie skuteczniejsza metoda, bo ludzie znajdują na różne sposoby. W wyszukiwanych przeważają frazy mało popularne.

Czy dostane gwarancję na dobre wyniki pozycjonowania?

Bardzo często klienci pytają o gwarancję na pozycjonowanie. Wnioskujemy, że jest to spowodowane różnymi przygodami z przypadkowymi pozycjonerami. Bezpieczne pozycjonowanie to nie jest proces trwający miesiąc a szybkość zmian na lepsze trudno przewidzieć na wstępie, choć pierwsze wyniki są widoczne bardzo szybko. Z pewnością możemy Państwu zagwarantować uczciwe podejście i efekty, które nie znikną z chwilą zakończenia naszej współpracy.

Media społecznościowe- czy wspierają pozycjonowanie?

Tak! Google każdego roku zwiększa rolę social media, a efektywne pozycjonowanie to często również profile na FB, Twitterze, Pinterest i wielu innych serwisach. Jest to czynnik rankingowy, którego rola w pozycjonowaniu będzie rosła. Google widzi, czy nasza strona zbiera lajki, czy mamy udostępnienia i czy jesteśmy obserwowani. Ma to duże znaczenie w działaniach SEO.

Czy istnieje możliwość skutecznego pozycjonowania sklepu internetowego?

W przypadku sklepów internetowych szczególnego znaczenia nabiera wykonanie profesjonalnego audytu SEO. Sklepy www zawsze powinniśmy pozycjonować szeroko, dzięki temu wygenerujemy możliwie największy ruch organicznych. Wynika to z faktu, iż typowy sklep ma kilkaset do kilkudziesięciu tysięcy produktów, czyli również podstron.

Pozycjonowanie strony www - jak to zrobić?

Pamiętaj by nie narażać się ryzyku tzw. filtra od Google, jest to forma kary za niedopuszczalne praktyki. Wszelkie działania SEO powinny być przemyślane i bez szkody dla Twojej strony. Trzeba przestrzegać zasad bezpiecznego pozycjonowania, działać aktywnie i odważnie.

Popularność fraz – co to oznacza?

Przeszukując zasoby sieci internauci pytają w Google o interesujące ich treści. Im popularniejsza fraza tym większa szansa na pozyskanie klienta. Popularność mierzy się liczbą zapytań (słów kluczowych) możemy to sprawdzić w AdWords udostępnianym narzędziu od Google.

SEO i SEM – co to jest?

Nazwa SEO pochodzi od skrótu oznaczającego optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych możemy to określić jako pozycjonowanie stron internetowych. Działania marketingowe w wyszukiwarkach to SEM. Jest to zagadnie nie nieco szersze obejmujące SEO oraz PPC ( płatne za kliknięcie jak działania reklamowe AdWords). Nasza agencja obsługuje działania SEO jak również SEM.

Frazy łatwiejsze i trudniejsze w pozycjonowaniu – jak to rozumieć?

Wszystko zależy od skali pozycjonowania konkurencji na daną frazę. Najwięcej czasu i pracy potrzebuje pozycjonowanie na całą Polskę, znacznie łatwiejsze są frazy lokalne. Duże znaczenie ma również konkurencja w branży. Zapewne się domyślasz, że rywalizacja w sieci pomiędzy firmami jest znacznie większa niż np. pośród lodziarniami. Bardziej forsowna jest praca na frazach ogólnych niż na wąskich i wielowyrazowych. Najlepsze frazy do pozycjonowania strony internetowej. Realnie wykorzystywane przez internautów frazy uważamy za najlepsze (bez udziwnień). Wejdź w rolę klienta, wyszukaj konkurencję i przeanalizuj frazy jakich do tego użyłeś. Możesz liczyć na naszą pomoc z użyciem niezbędnych narzędzi zmierzymy skuteczność fraz.

Czy odległość dzieląca moją firmę od waszej ma znaczenie?

Lokalizacja większości klientów zlecających nam pozycjonowanie jest dość odległa od naszej. Nie ma to znaczenia dla naszej pracy. Chętnie zajmiemy się pracą dla firm z każdego zakątka Polski. Zapraszamy.

Pozycjonowanie lokalne – na czym polega?

​Koncentrowanie działań na frazach związanych z danym rejonem określamy pozycjonowaniem lokalnym, które wspiera Google Maps. Stosujemy je w przypadku firm działających jedynie regionalnie. Promowanie takiej strony wykraczające poza dany region byłoby nieskuteczne i bezcelowe.

Zanim rozpoczniesz pozycjonowanie

Sprawdź czy znasz odpowiedzi na poniższe pytania.


1. Co jest Twoim celem?
Co chcesz osiągnąć poprzez pozycjonowanie witryn www? Czy chcesz zaistnieć tylko w Google? Czy chcesz być liderem? Czy zależy Ci na promocji konkretnych produktów? Czy liczysz na proces wzmocnienia marki? W jaki sposób mierzysz swój sukces?

2. Jak w Twojej branży wygląda zagadnienie konkurencyjności?
Jakie są słowa kluczowe charakterystyczne dla Twojej branży? Od jak dawna Twoi konkurenci działają w internecie i ile inwestują? Czy Twoja branża ma już liderów, czy wyraźnie odstają oni od reszty? Kim są owi liderzy? Czy Twoja branża jest może na etapie początków podboju internetu? Czy możesz określić poziom świadomości w kwestii pozycjonowania witryn właściwy dla Twojej branży?

3. Jakie cechy charakteryzują Twoją ofertę?
Czy jest szeroka, czy może ograniczona, lub elitarna? Mówimy o produktach czy o usługach? Co najbardziej chcesz wypromować? Jak wyglądają Twoje cenniki? Czy dokonywano już optymalizacji/pozycjonowania Twojej oferty i jej serwisów?

4. Jakie cechy charakteryzują Twoją stronę www?
Od jak dawna strona „wisi” w sieci – lata, miesiące, tygodnie? Od jak dawna zajmujesz się jej rozwojem? Mówimy o stronie statycznej, czy dynamicznej? Jak wygląda jej historia? Czy była już modyfikowana pod kątem pozycjonowania? Na jakim oprogramowaniu się opiera?

5. Jak prowadzisz swoje procesy marketingowe?
Czy zdarzyło Ci się już korzystać z usług pozycjonowania, jeśli tak to w jakim zakresie i z jakim skutkiem? Jakie inne działania marketingowe były podejmowane w związku z Twoim serwisem? Jak się prezentuje Twój dział marketingu – jakie ma zadania i jakie cele, co zlecasz a co realizujesz we własnym zakresie?

6. Ile chcesz zainwestować w pozycjonowanie stron www?
Czy Twój budżet ma ściśle określoną wielkość? Czy zakładasz, że budżet może zostać zwiększony jeśli pojawią się nowe możliwości, których wcześniej nie zakładałeś?

7. Jaki czas zakładają Twoje plany na osiągnięcie tych celów, do których potrzebujesz pozycjonowania stron www?
Czy zakładasz długoterminową inwestycję? Czy jesteś zainteresowany szybkimi efektami pozycjonowania? Czy jesteś zainteresowany długoterminową współpracą w zakresie pozycjonowania stron?

Nie są to oczywiście wszystkie pytania, wiele innych zagadnień pojawi się przed przygotowaniem indywidualnej oferty i związanej z nią wyceny. To jedyna możliwość pozwalająca dostosować nasze pozycjonowanie do Twoich wymagań. Jeśli wciąż chcesz zadać pytanie „dlaczego?” zwróć uwagę na to, że zawsze wyceniamy pozycjonowanie stron w taki sposób by mieć realne możliwości spełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie i takie wykonanie naszych usług by w znaczący sposób zwiększyć Twoją widoczność w Google, który to serwis stanowi ogromną część całego internetu, a więc rośnie Twój zasięg w całej sieci. By móc zacząć, konieczny jest dobrze skalkulowany budżet – bez niego nie nadążymy za rynkiem, nie wyprzedzimy Twojej konkurencji, nie zainicjujemy takiej ilości procesów marketingowych jaka będzie potrzebna. Właśnie dlatego rzetelna wycena pozycjonowania jest konieczna.

Indywidualna opłata abonamentowa

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych jest ofertą autorską. Oferujemy system rozliczeń abonamentowy za wykonywane przez nas czynności mające na celu zwiększenie pozycji w Google.

Płatności za pozycjonowanie uiszczane są w systemie miesięcznym natomiast raporty z naszej pracy będziesz otrzymywać według następującego schematu:

  • kontakt z Twoim opiekunem - stale
  • raport z pozycji fraz – codzienny
  • raport z widoczności – co miesiąc
  • raport z ruchu na stronie – co miesiąc
  • raport z konwersji, sprzedaży, ilości zapytań – co miesiąc
  • raport ze zrealizowanych zadań – co miesiąc

Opłaty za pozycjonowanie obejmują unikalność naszej wiedzy i doświadczenia, kompleksowe doradztwo w ramach obsługi pozycjonowanych stron, konsultacje, doradztwo w sprawach konwersji, stworzenie i przygotowanie strategii. Zawierają też monitoring procesów czyli planowanie, organizowanie, kontrolę i raportowanie. W cenę wliczamy również analizy i audyty, usuwanie filtrów i kar od Google, optymalizację witryny, rozbudowę i przebudowę stron, link building (pozyskiwanie linków), procesy content marketingu, zastosowanie specjalistycznego oprogramowania dla wsparcia pozycjonowania, prace związane z analityką internetową oraz koszty pracy specjalistów.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz e-mail, umów się w naszym biurze na pyszną kawę!

Odpowiedzi na zapytania elektroniczne udzielamy w przeciągu 24h